Uszczelniacz X-SAUCE 200ml mleko do opon bezdętkowych

44,90 zł
Brutto

Bardzo skuteczny uszczelniacz do opon bezdętkowych X-SAUCE Sellante Antipinchazos 200ml.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostawa od 12,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki

Bardzo skuteczny uszczelniacz do opon i systemów bezdętkowych X-SAUCE. Tam gdzie inne uszczelniacze już nie dają rady pojawia się X-SAUCE.

Mleczko jest na bazie lateksu z zawieszonymi cząstkami gumy, które natychmiast naprawiają wszelkie nieszczelności i dziury. Uszczelniacz wykonany z najwyższej jakości lateksu dla optymalnej wydajności. Bez amoniaku oraz z obojętnym PH, nieszkodliwy dla opony i obręczy. Pozostaje płynny od 3 do 6 miesięcy. Zaleca się kontrolowanie uszczelniacz w oponie raz na 3-4 tygodnie (W suchych i gorących warunkach zaleca się częstszą kontrolę). Mleczko X-SAUCE pracuje do temperatury -25 stopni! Co nie wyklucza go do używania w zimie (jest odporny na mróz) oraz jest kompatybilny z nabojami CO2.

Dawkowanie:

MTB 26": 60-80ml
MTB 27,5": 70-90ml
MTB 29": 80-100ml
Fatbike: 170-200ml
Szosa: 40ml

Nie wlewać więcej niż 130ml uszczelniacza za wyjątkiem fatbików.

Podsumowując zalety:

  • Duże zdolności do uszczelniania (nawet rozcięcia do 6 mm) kiedy inne uszczelniacze nie dają rady,
  • nie zamarza w ujemnych temperaturach lub przy użyciu nabojów CO2,
  • zawiera małe cząsteczki gumy dzięki czemu możliwe jest jego aplikowanie przez zawór bez żadnych problemów,
  • nie zawiera amoniaku - przyjazny Twojej oponie oraz obręcz no i naturze też ;)

Wady:

  • cena nie należy do najniższych

Krótka historia X-SAUCE:

To było w 2002 roku, kiedy David Garcia Ayensa znanym  hiszpański rowerzysta wpadł na pomysł, że może stworzyć system kół bezdętkowych bez konieczności zakupu drogich opon i specjalnych felg.

David jest ekspertem na stokach, więc można założyć, że w hiszpańskich Górach Skalistych uszczelniacz przeszedł najtrudniejsze testy. Testy trwały ponad rok, ale w końcu w 2003 roku produkt został uruchomiony pod nazwą Sincamaras i od tego czasu stał się numerem jeden w Hiszpanii w liczbie sprzedanych zestawów bezdętkowych i uszczelniaczy dla opon bezdętkowych i klasycznych systemów pneumatycznych.

Podczas używania opon bezdętkowych UST, X-SAUCE zapewnia najlepszą możliwą ochronę przed przebiciem. Tak, Sincamaras został przemianowany na X-SAUCE i zaczyna sprzedawać się na całym świecie. Podczas gdy większość bezdętkowych uszczelniaczy zawiera nic więcej niż lateks i wodę lub drobne cząsteczki kauczuku, które próbują załatać każdy otwór, X-SAUCE po przeprowadzeniu testów i dodaniu dodatkowych składników w rzeczywistości pracuje w szerokim zakresie temperatury oraz uszczelnia różne rodzaje i wielkości otworów.

X-SAUCE from HAVEN on Vimeo.

200520852675
1 Przedmiot
Nowy produkt

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć