Uszczelniacz X-SAUCE 200ml mleko do opon bezdętkowych

44,90 zł
Brutto

Bardzo skuteczny uszczelniacz do opon bezdętkowych X-SAUCE Sealant MTB 200ml.

Ilość
W magazynie

Dostawa od 12,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki

Oferujemy X-SAUCE płynny uszczelniacz do bezdętkowych opon MTB, który optymalizuje dopasowanie opony do felgi, eliminując lub minimalizując utratę ciśnienia w oponie poprzez uszczelnienie wszelkich porów gumowej opony. To jednocześnie działa zapobiegawczo przeciw przebiciu. Gdy koło się obraca, płyn wewnątrz opony automatycznie się przemieszcza, wypełniając potencjalne przebicie. Podczas gdy w oponach znajduje się płyn, możemy być spokojni, ponieważ opony dłużej utrzymają ciśnienie, a w przypadku przebicia płyn dostanie się do przebicia i uszczelni je. Ponadto nasz uszczelniacz X-SAUCE na bazie lateksu utworzy warstwę gumy, regenerując wszelkie uszkodzenia opon, co robi niewiele uszczelniaczy. Dzięki lateksowej bazie ma praktycznie neutralne pH, co zapobiega korozji felgi, oferując bardzo zrównoważoną formułę wydajności, trwałości i ceny. Jest to prawdopodobnie powód, dla którego stał się bestsellerem w naszym katalogu X-SAUCE - „butelka z żółtą etykietą i nakrętką”.

Uszczelniacz w płynie do kół bezdętkowych MTB. Zapobiega i natychmiast uszczelnia przebicia. Formułowany bez amoniaku, pH neutralne. Długotrwałe w upalne dni. Uszczelniacz działa w temperaturach ujemnych do -25°C i jest kompatybilny z użyciem naboi CO2 (mrozoodporny).

Sposób użycia:

Dobrze wstrząśnij przed użyciem!

Zalecana dawka:
MTB 26": 60-80 ml.
MTB 27,5": 70-90 ml.
MTB 29": 80-100 ml.
Fat Bike: 170-200 ml.

Trwałość w oponie w zależności od warunków od 3 miesięcy aż do 9 miesięcy. Aby zachować najlepsze osiągi regularnie monitoruj stan i ilość cieczy w oponie za pomocą X-SAUCE X-Tube zgodnie z zalecanymi dawkami oraz kolorami cieczy:

  • jasnokremowo-brązowy kolor wskazuje na prawidłowy stan uszczelniacza i skuteczności
  • ciemnobrązowy kolor oznacza, że ​​ciecz przekroczyła swój optymalny stan wydajności
  • przezroczysty kolor oznacza, że ​​ciecz nie będzie miała żadnej zdolności do uszczelniania

Sposób przechowywania:

Chronić przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym, przechowywać w temperaturze 5-30 stopni C.

  • Pojemność opakowania: 200ml
  • Kod producenta: 0314
  • Kod EAN: 8436591210047
  • Osad na dnie oraz na górze butelki jest normalnym zjawiskiem! Należy dobrze wstrząsnąć przed pierwszym użyciem lub po dłuższym czasie przechowywania.

200520852675
10 Przedmioty
Nowy produkt

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć