• Nowy

Zestaw naprawczy X-SAUCE M-0 do opon bezdętkowych tubeless

33,90 zł
Brutto

Zestaw naprawczy X-SAUCE M-0 do opon bezdętkowych, który pomoże naprawić przebitą oponę, gdy sam uszczelniacz nie wystarczy. Rozmiar uszczelki/sznurka: 1,5mm.

Ilość
W magazynie

Dostawa od 12,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki

Chociaż płyn uszczelniający i płyn przeciwprzebiciowy automatycznie naprawia szereg przebić i problemów, takich jak utrata ciśnienia powietrza w oponach, zawsze istnieje niewielki procent przypadków, których nie można automatycznie naprawić za pomocą uszczelniacza i wymagają one dodatkowej naprawy. W tym przypadku zwykle odnosimy się do nacięć lub otworów, które mogą wydawać się małe, ale przecięły częściowo oplot wewnątrz struktury opony, dlatego nie można ich naprawić automatycznie przez uszczelniacz. Te przebicia są zwykle wynikiem ściśnięcia lub gwałtownego uderzenia koła w miejsce, w którym obręcz przebija oponę. Czasami zdarza się to w dwóch punktach na oponie, jednym na bieżniku, a drugim na ścianie opony w pobliżu felgi. W X-SAUCE wzięliśmy pod uwagę tę zmienną i zdecydowaliśmy, że chcemy dać naszym klientom możliwość przeprowadzenia tej naprawy na trasie, w możliwie najkrótszym czasie, ale jednocześnie gwarantując definitywną i długotrwałą naprawę. Wymyśliliśmy nasze trzy różne zestawy naprawcze do naprawy opon bezdętkowych. Zestawy te wykorzystują małe paski gumy o wysokiej lepkości, które nazywamy „uszczelkami” lub "sznurkami", które są umieszczane wewnątrz otworu/nacięcia w oponie za pomocą specjalistycznego narzędzia, uszczelniając otwór.

Ten zestaw X-SAUCE M-0 do naprawy opon bezdętkowych naprawi otwory lub nacięcia, których płyn uszczelniający nie może uszczelnić ze względu na rozmiar tych otworów. Zestaw specjalnie zaprojektowany do dziur i nacięć na ściankach opon, które są cienkie i małe, wymagają bardzo małych i precyzyjnych narzędzi. Ten kieszonkowy zestaw jest dostarczany w plastikowym pojemniku i zawiera: narzędzie 1,5 mm, uszczelki/sznurki do opon 10 x 1,5 mm i przecinak.

200520852818
10 Przedmioty
Nowy produkt

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć